poniedziałek, 29 sierpnia 2011

PATCHWORK- MOJA PASJA :)

Projektowanie i szycie patchworków,tworzenie różnego rodzaju dekoracji to zajęcie, które z drobnych projektów przerodziło się w pasję.
Moja przygoda z patchworkiem rozpoczęła się około 2,5 roku temu. Patchworkiem zainteresowałam się raczej z myślą o zakupie czegoś estetycznego do naszego domu,a ponieważ lubię nowe wyzwania po krótkim namyśle postanowiłam niczego nie kupować,a osobiście podjąć się tego wyzwania. Pierwsze projekty były bardzo proste,uszyte głównie z kwadratów. Nie posiadałam kompletnie żadnej wiedzy związanej z krawiectwem nie wspominając już o technikach patchworku :) Nigdy nie przypuszczałam,że tworzenie patchworku jest tak fascynujące. Dzisiaj mogę powiedzieć,że ta fantastyczna zabawa tkaniną,barwą, fakturą  nigdy się dla mnie nie kończy.Jest pasjonującym, twórczym zajęciem do którego inspirację znajduję praktycznie wszędzie. To niesamowite jak wiele można zrobić z kilku kawałków tkaniny!!!
Mój blog chciałabym poświęcić temu pasjonującemu zajęciu, którym być może uda mi się kogoś "zarazić":) W pasku bocznym w "GALERII DEBUKO" umieściłam zdjęcia ostatnich moich prac. W zakładce "ULUBIONE" umieściłam prace, które szczególnie mi się podobają. Są tutaj nie tylko moje dzieła, ale również te które znalazłam w internecie i stanowią dla mnie swego rodzaju inspirację.
Od czasu do czasu z pewnością dorzucę kilka nowych zdjęć. Bardzo proszę o komentarze. Wszystkie uwagi są dla mnie niezmiernie cenne:)

Brak komentarzy:

Publikowanie komentarza

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...