niedziela, 29 stycznia 2012

Oddam pawia :) - giveaway

Całkiem niedawno uszyłam poszewkę z pawiem o czym pisałam Wam już kilka dni temu. Zdjęcia i szczegóły znajdziecie tutaj .
Jeżeli ktoś z Was ma pomysł na wykorzystanie takiego pawia, to proszę zostawić komentarz pod tym postem. Posiadam jeszcze kilka takich sztuk i jedną mogę oddać osobie, która ciekawie ją wykorzysta.

Not a long time ago I sewed a pillowcase with a peacock that I already described you a few days ago. Pictures and details can be found here.
If anyone of you has an idea of how to use such a peacock, then please leave a comment under this post. I still have some of the peacocks and I can give one to someone who has a great idea how to use it.
9 komentarzy:

 1. "Pawia" można wykorzystać w celach ozdobnych np. umieszczając go na froncie własnoręcznie uszytej torby/torebki:) Jestem fanką Twoich prac - bardzo mi się podobają i graficznie i kolorystycznie - medal za kreatywność!

  OdpowiedzUsuń
 2. O, Jasper już napisała o moim pomyśle! Ale ja mam jeszcze jeden - etui na laptopa. Wyglądałoby na pewno niezwykle efektownie :) Albo podkładka - w kolorowych ramkach, jak na pawia przystało :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Ja bym ścianę udekorowała (:

  OdpowiedzUsuń
 4. Debuko..poprosze pawia..wrzuc do koperty ..chetnie sie nim zajme,,zrobie sobie obrazek na sciane tylko dam mu pod spod ociepline i popikuje troche i nawet wiem w jakim stylu, oblamuje szeroka lamowka i zawisnie tam gdzie ja pracuje..dziekuje Debuko i pozdrawiam milo :)

  OdpowiedzUsuń
 5. paw jest cudny!!! ale już ma nową Panią:)

  OdpowiedzUsuń
 6. Kochane dziewczyny. Narobiłyście mi trochę zamieszania tymi komentarzami:):) Ja dopiero teraz wybrałam osobę,której wyślę pawia. Przyznam szczerze,że wszystkie Wasze pomysły bardzo mi się spodobały. Mimo to,że były tylko 4 chętne osoby,to i tak nie jest łatwo wybrać najciekawszy. Z tego właśnie powodu poprosiłam o pomoc moją małą asystentkę,która spośród 4 karteczek z numerami wylosowała karteczkę z nr 1. W ten oto sposób osobą,która otrzyma pawia jest Jasper. Mam tylko nadzieję,że jeszcze tu zajrzysz,ponieważ nie mam Twojego adresu e-mail. Bardzo Cię proszę o kontakt.

  OdpowiedzUsuń
 7. Allee njus:) Dzięki serdeczne:) Debuko - wysłałam do Ciebie mejla (adres z kontaktu do Ciebie)

  OdpowiedzUsuń
 8. the peacock is beautiful. It would look so lovely on a bag.

  OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...